Bir Şey Yapmalı…

take-action

İlk defa dün gece yattım ve tekrar kalkıp aklıma gelen şeyleri kağıda döktüm. Biri yazmam gereken inglizce essay ile ilgiliydi, ikincisi de… İkincisi şöyle toparlayıp buraya aktaracak olursam.

Geçen her dakika alyhimize işliyor. Evet ama eğer sen bir şekilde şimdi bir şeyler yapmaya başlarsan. Yaptığın şeyin ne kadar iyi, ne kadar profesyonel olduğu o kadar da önemli değil, bil ki zaman artık senin alyhine değil lehine işlemeye başlamıştır.

Yani ufak tefek değişiklerle birlikte tam olarak bu geldi aklıma. Sanırım kimileri Power of Now, kimileri Şimdinin Gücü diyor buna… Aslında nasıl anıldığının önemi yok. Ama yazının da başlığından anlaşıldığı üzere gerçekten bir şey yapmalı. Not: Bu arada bu isim geçen sene Gazi Üniversitesi’nde izlemiş olduğum bir oyundan aklıma geldi.Bu ve buna benzer yazılardan haberdar olmak için kaydol:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>