Kayıt Mayıt İşleri

hallederiz

Öyle bir 3 gün geçirdim ki, çok yorucuydu benim için. Neymiş bu ders kayıtları böyle. Oradan oraya, buradan şuraya koştur dur. Ama çok şükür istediğim düzeni aldı gibi sonunda ama ben de bittim zaten. Ama kendime ders olsun dersleri tekrar almaya çalışmak gerçekten baya zormuş ve ondansa zamanında adam gibi çalışmak gerekmiş. Bu ne ya hakikaten şu 3 günde harcadığım eforu zamanında ders çalışmaya vermiş olsaydım eminim iyi bir notla zaten geçmiştim dersi:) Neyse yaptık bir hıyarlık ne yapalım artık:)

Geçen dönemi ufaktan bir değerlendirecek olursak işler açıkçası hiç istenildiği gitmedi. Oysa ne hayallerle başlanmıştı bölüme:) Şurada okulda geçen her günümü yazacağımı yazmışım ama nerdeee:) Vakit bulamadım demek istememekle birlikte koca bir dönemin nasıl geçtiğini anlayamadım gerçekten. Çok hızlıydı ve ben ne oluyoruz diye gözlerimi açtığımda finaller burnumun dibindeydi.

Ancak umuyorum bu dönem farklı olacak.

  • Artık öyle sabahlara kadar oturmak bilgisayar başında zaman öldürmek yok.
  • Facebook, friendfeed, twitter(twitter hesabımı kapattım aslında), msn… (bu liste uzadıkça uzar aslında) gibi zararlılardan olabildiğince uzak durulacak.
  • Dersler adam gibi çalışılacak.
  • Öyle son gece, son saatte ödev yetişrilmeye çalışılmayacak çünkü önceden yapılmış olunucak.
  • Derslerde uyunulmayacak, vs, vs…

Not: İkinci döneme gitar çalma sevdası ile başladım bakalım. Umarım iki üç ay sonra da “Ne Güzel Gitar Çalarım Ben” diye bir yazı yazmak nasip olur. İkinci dönemin birincisinden daha iyi olması dileğiyle:)Bu ve buna benzer yazılardan haberdar olmak için kaydol:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>