Son masaüstüm

Başlık biraz sallapati oldu gibi idare et artık okuyucu. Şu yazımda demişim ki belki masa üstü resimlerimi paylaşmayı alışkanlık haline getiririm diye. İşte ona hitaben geliyor;

Aslında bu resimlere kaynak vermem lazım, yoksa ayıp olur değil mi? Ama pek hatırlamıyorum bir çoğunu nereden indirdiğimi ancak genel olarak gittiğim ve şu anda aklıma gelen bir iki site var onlara buradan link verelim sen de ziyaret et emi. Mesala çok akılda kalıcı bir domain’i olan 1x.com güzel bir sitedir severim sayarım. Ayriyeten yine aklıma geldikçe ziyaret ettiğim 500px.com vardır o da güzel bir sitedir, o siteyle ilgili olarak logosu çok akılda kalıcı gelir bana. Yani o anda domainini tam hatırlayamasam bile, o sonsuz işareti mutlaka gelir aklıma :)

Masa üstü resmi zımbırtısı dışında,  neler olup bitiyor dersen hayatımda, sayın okuyucu, Bilkent EE’deki 1 dönemin daha sonuna gelmiş bulunmaktayım. Dile kolay 4 sene geçiyor neredeyse Bilkent’te. Bakalım önümüzdeki dönemlerde neler olacak merakla bekliyoruz :)

Ha bu arada daha önce hiç bahsetmedim sanırım, neden blog yazıyorum falan filanla ilgili. Şimdi aklıma gelmişken burada kısadan bi’ bahsedivereyim. Blog yazmak gerçekten güzel bir uğraş, insanların internet üzerinde ömürlerini tüketmelerini yarayan başka bir araç. Ancak benim için en öne çıkan sebep ise (özellikle neden kişisel blog yazılır sorusuna hitaben) kişisel blogun benim için  eski yazdığın, paylaştığın, sevdiğin veya düşündüğün zımbırtıları bir listesi gibi bir şey olması. Ve geriye dönüp, ulan ben 3 ay önce, 1 sene önce böyle böyle şeyler dinleyip böyle böyle masa üstü resimleri paylaşıp, şöyle şöyle de şeyler yazıyormuşum demek hoşuma gidiyor. Cidden öyle :) Bir bakıma zamanla ne kadar değişiyor olduğunu gözlemlenin bir yolu gibi geliyor bana. Ve unutmayalım ki, zamanla değişmeyen tek şey değişimin taa kendisi. (Unutturmayın bir ara da, haddim olmayaraktan, neden blog yazılır, yazılmalı vs. başlıklı bir yazı yazayım.)

Biraz laubali bir yazı oldu gibi sanki ama, idare et artık sayın okuyucu. Hem daha samimi olmuştur belki :)Bu ve buna benzer yazılardan haberdar olmak için kaydol:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>